info@ictdi.cz +420 775 544 234

PDM vz. PLM. Nevíte jaké řešení? Chcete pomoci s rozhodnutím? Pomůžeme Vám, společně projdeme dané požadavky, zanalyzujeme je a předložíme efektivní řešení včetně samotné realizace i následné podpory. Náš tým má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti, které přenáší na denní bázi do reality v jednou z největších závodů České republiky.

Znáte rozdíly mezi PDM a PLM? Pojďme se na to společně podívat.

PDM (Product Data Management chcete-li řízení výrobkových dat) je systém, který se zabývá správou dat o daných výrobcích včetně samotných pracovních procesů. Zde jsou informace k CAD modelům, výkresům, kusovníkům, NC programům, produktovým specifikacím a dalším potřebným informacím týkající se tohoto velkého zaměření a odvětví.

PLM (Product Lifecycle Management chcete-li řízení životního cyklu produktu) je v podstatě vyšším stupněm PDM, zde se jedná již o informační systém, který má velmi silné vazby na ERP a z globálního hlediska se zabývá celým životním cyklem samotného výrobku. Oproti PDM má mnohem větší záběr a to včetně všech procesů od výroby až po samotný proces k zákazníkovi. Zde bychom rádi zdůraznili, v případě implementace je nutné zohlednit všechny organizační procesy včetně samotného způsobu práce, ale to samozřejmě bude vycházet ze samotné analýzy Vašich potřeb.

Neztrácejte tak již drahocenný čas a neváhejte nás oslovit.

Načítá se
Zpráva byla odeslána. Děkujeme!